Instruktorzy

Małgorzata Kapuścińska  jazz/taniec nowoczesny/cheerleading

Choreograf, pedagog, dyplomowany trener akrobatyki sportowej klasy II, instruktor aerobiku, snowboardu, windsurfingu. Absolwentka Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego o specjalności Taniec Jazzowy w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki. Półfinalistka programu 2 edycji „Mam talent”, mistrzyni Polski w stylu modern jazz. Występowała między innymi w Międzynarodowym Festiwalu Tanecznym w Dessau (Niemcy), w trasach koncertowych ABBA ( Niemcy), w widowisku „Carmina Burana”, w musicalu Janusza Józefowicza pt. „Piotruś Pan”, oprawy taneczne na festiwalu w Opolu, ” Hity na Czasie”.  Współtwórczyni oprawy tanecznej przed meczami na Stadionie Narodowym z okazji Euro 2012 (współpraca z UEFA). Obecnie nauczyciel wychowania fizycznego i nauczyciel tańca oraz wykładowca w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki.

6095008


Liza Dasiuk taniec nowoczesny/teatr tańca

Ukończyłam szkołę artystyczną i zajmowałam się choreografią tańców nowoczesnych na Ukrainie. Byłam trenerką tańca na Studiach Miridans, podczas których braliśmy udział w licznych konkursach i zdobywaliśmy nagrody. Brałam udział w teledysku ukraińskiego piosenkarza,  także w programie telewizyjnej „Maydans”. Tańczyłam za granicą wspierając Ukrainę. Prowadzę zajęcia taneczne i choreograficzne dla dzieci w stylu nowoczesnym.


Igor Biernacki hip hop

Tańczę od 6 roku życia. Na swoim koncie mam wiele Mistrzostw Świata, czy Europy w federacji IDO. Moimi największymi osiągnięciami w karierze tancerza, są: 11 miejsce na Mistrzostwach Europy IDO w 2021r. kategoria Hip-Hop ADULTS, 1 miejsce na otwartych mistrzostwach polski federacji PZTAN w 2022r., w kategorii: Hip-Hop Adults 5 miejsce na mistrzostwach polski federacji PZTAN w 2023r., w kategorii Hip-Hop Adults. W tym roku rozpoczynam 3 sezon bycia instruktorem tańca, największym osiągnięciem w karierze trenerskiej, było zwycięstwo mojej uczennicy na mistrzostwach polski 2022r. w federacji PZTAN, w kategorii: Juniors.


Zuzanna Laskowska

Instruktor tańca/specjalizacja taniec sportowy/ w Polskiej Akademii Sportu, aktywna tancerka, animatorka, wychowawca, studentka fizjoterapii – Wyższa Szkoła Rehabilitacji. Swoją przygodę z Tańcem rozpoczęła już w szkole podstawowej jako tancerka Towarzyska w klubie Contra, następnie tańczyła w zespole jazzowym Mirage z którym zdobyła mistrzostwo Polski w tańcu jazzowym. Cheerleaderka w zespole Presja – oprawa taneczna meczy Akademickiego Związku Sportowego. Wraz z Grupą Hasao Show Dance & Cheerleaders brała udział w różnych eventach sportowych. Tancerka podczas meczy Euro 2012.

12980613_1173760049324192_1192628385_n


Dariia Hlushkivska

Mistrz sportu Ukrainy z gimnastyki artystycznej. 10 lat uprawiała gimnastyką artystyczną, 1 rok taniec hip-hop, 5 lat contemporary (współczesne tańce), 2 lata Ukraińska choreografia ludowa, 7 lat podstawowa klasyczna choreografia. Brała udział w ukraińskim show tanecznym. Obecnie studiuje na Akademi Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

52297614_259199168341791_2661128257331527680_n


 

 

STUDIO RUCHU